O Blogu

Kilka zdań o blogu..

Lekkostrawny słowotok myśli zwanych potocznie blogiem,pamiętnikiem.
Lekkostrawny istnieje z przerwami od 2014r.
Wbrew pozorom nie jest to blog kulinarny,z początku nazywał się : lekkostrawny1.blogspot.com i tak istniał od 2012 roku z początku był pomysł było parę postów ale z biegiem czasu doszedłem do wniosku że blogów kulinarnych jest za dużo a po drugie, adres bloga za długi itd.
Przełom nastąpił w 2014r. gdy udało się zarejestrować domenę : lekkostrawny.pl i tak jesteśmy do dzisiaj oczywiście z przerwami,a lekkostrawny nie tyczy się jedzenia a tekstu,ma być prosty ale i zrozumiały dla czytelnika po prostu lekki i strawny ;-)

Kim jesteśmy? 

Na dzień dzisiejszy tworzą go 3 różne osobowości :
Artur/Joanna/Krysia
Każdy z nas jest inny,każdy ma wiedzę na inny temat oraz różne doświadczenia,dzięki czemu jesteśmy elastyczni oraz lekkostrawni ;-)

O czym piszemy? 

Lekkostrawny podejmuje tematy ważne które nas otaczają lub są tematami tabu takie jak dom,zdrowie,rodzina,wiara,śmierć,psychologia,ale nie boimy się wyzwań i jak każdy ciekawy pierwiastek zwany człowiekiem lubimy nowe technologie,przełomowe odkrycia i tajemnice Świata.
Stawiamy na zdrowie i zdrowe odżywianie bo w zdrowym ciele zdrowy duch! ;-)

Dom - Rodzina - Zdrowie

Dokładnie staramy się o tym pisać i wplatać w ten nurt tematyczny,więc dla nas Dom to dbanie o ten dom,radzenie sobie w codziennym życiu,posiadamy ogródek,drzewka owocowe,nawet kawałek pola oraz las więc Majsterkowanie,dbanie o ogródek nie jest nam obce.
Natomiast Rodzina to dla nas przede wszystkim relacje Rodzic>Dzieci i na odwrót,tradycje,wiara,pomoc drugiemu człowiekowi nie jest nam obca,wiemy także że nie należy obnosić się z pomocą ale wiemy również że media takie jak internet mają MOC więc warto wykorzystać to medium do niesienia pomocy...
Zdrowie....kto je stracił ten się dowie czy jakoś tak ;-) jesteśmy zwolennikami zdrowego odżywiania jak wyżej wspominaliśmy ale także z naciskiem na to że nie bierzemy jak najmniej toksycznego jedzenia a sami wyrabiamy ,więc chleb,bułeczki,ciasta zioła są u nas na porządku dziennym,dodatkowo stara maksyma głosi..Polaku lecz się sam! ;-) oczywiście  z czystego rozsądku odwiedzamy lekarzy,ale na ile można staramy się stosować NATURALNE antybiotyki

Nikt nie jest idealny !;-)!

PAMIĘTAJCIE! nie jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach więc nie łapcie wszystkiego serio,ale przedstawiamy tematy i produkty obiektywnie bez sztucznej sponsorowanej maniery słownej u nas nie zawsze słodko i nie zachwalamy wszystkiego jak leci.
Lekkostrawny.pl to Wy!Dziękujemy że jesteście z nami.
Zapraszamy do naszego Świata
Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger