Wymiana waluty - to się opłaca!

Walutomat to wygodna platforma, dzięki której możesz bezpiecznie wymieniać walutę on-line. Żeby móc wygodnie korzystać z aplikacji, należy najpierw przelać do Walutomtu kwotę, która miałaby podlegać wymianie. Jest wiele wygodnych metod na wykonanie szybkiego przekazania pieniędzy. Następnie należy wybrać rodzaj waluty na jaką mają być wymienione. Przed wykonaniem operacji warto sprawdzić czy potrzebne waluty są obsługiwane. Platforma Walutomat pobiera maksymalnie 0,2% prowizji. 


Kolejnym krokiem jest przekazanie wymienionej waluty na wskazane konto. Dzięki łatwości wykonywania operacji Walutomat jest jedną z najbardziej popularną i najłatwiejszą w obsłudze platformą wymiany walut. Jej działania są bardzo proste. Użytkownik wymienia pieniądze w momencie, gdy ktoś inny tez chce dokonać operacji tylko w przeciwnym kierunku. System automatycznie łączy chętnych i uruchamia procedurę. Walutomat przekierowuje waluty na konto walutowe, a ponieważ przelewy walutowe do większości banków są bezpłatne, nie podnosi to kosztów operacji. System Walutomatu oferuje najkorzystniejsze w danym momencie przewalutowanie. Można samodzielnie ustalić kurs, po jakim będzie przeprowadzana wymiana i czekać na zgodę innego użytkownika platformy.


Walutomat oprócz standardowych usług proponuje Portfel Walutowy. Jest to forma konta, z którego można w każdej chwili wpłacać i wypłacać walutę. Zaletą tej oferty jest możliwość wykonania błyskawicznego przelewu i wymiany środków. Portfel jest w dużej mierze bezpłatny oprócz prowizji 0,2% od operacji. Dodatkowo płatne są niektóre usługi, dlatego dobrze jest przed wykonaniem operacji sprawdzić taryfę opłat. Portfel Walutowy pozwala na uproszczony sposób korzystania z wymian walutowych. Jest wyjątkowym ułatwieniem dla osób podróżujących lub opłacających usługi w innej walucie. Przy tak dużej mobilności społeczeństw znakomicie sprawdza się podczas wykonywania operacji za granicą. Portfel Walutowy ma bardzo wiele zalet, jedną z nich jest to, że użytkownik nie musi posiadać kont walutowych dla każdej waluty oddzielnie. Możliwe jest również przekazywanie waluty odbiorcom na bardzo preferencyjnych warunkach.


W związku z kolejnymi urodzinami platforma Walutomat przygotowała dla swoich klientów zarówno nowych, jak i już korzystających szereg ciekawych niespodzianek. Każdy kto zarejestruje się z landingu i wymieni przynajmniej 500 jednostek dowolnej waluty otrzyma kartę zakupową do allegro na 30 zł.  Walutomat chce dotrzeć do dużego grona klientów, którzy szukają nowych możliwości realizowania transferów walutowych. Szczególnie ciekawe oferty ma dla przedsiębiorstw, które szukają innych rozwiązań niż oferują im banki.
Walutomat to nowoczesna forma wymiany pieniędzy bez konieczności obracania gotówką. Korzystne warunki przewalutowania można znaleźć w każdej chwili dlatego warto korzystać z wielu możliwości, które oferuje. Zapraszamy na stronę walutomat.pl. Wszelkie wątpliwości powinny się rozwiać po przeanalizowaniu dostępnych informacji.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger