ZARABIANIE W LEADSTAR CZ.8 – PODSUMOWANIE I OCENA

W artykułach dotyczących „Zarabiania w LeadStar” przedstawione zostały różne aspekty funkcjonowania tego właśnie programu partnerskiego. W ostatnim z tej serii wpisie czas na podsumowanie i ocenę z jednoznaczną odpowiedzią na pytanie: „czy warto założyć tam konto i działać jako Wydawca?”.Program dla każdego

W LeadStar mile widziane są zarówno osoby zaawansowane w promowaniu kampanii reklamowych, jak i te, które dopiero zaczynają - podstawowy warunek to ukończone 18 lat. Jedni i drudzy znajdą w swoim panelu Wydawcy ciekawe narzędzia, które ułatwią im działanie w programie. Jednym z takich narzędzi są strony partnerskie, dzięki którym bez wkładu finansowego czy pomocy informatyka Wydawcy mogą stworzyć własne miejsce do promowania ofert.

Bogaty wybór

Obecnie LeadStar oferuję kilkaset kampanii z różnych branży m.in.: telekomunikacyjne, finansowe, zakupowe i wiele innych. Co fajne, w zakładce Promocje > Programy z korzyściami wyróżnione są kampanie, które oferują jakiś dodatkowy profit dla klienta. Modele rozliczeniowe, w jakich rozliczane są kampanie to CPL, CPS, CPA, CPO, CPC, różnego rodzaju hybrydy, można też starać się o rozliczenia w FF, jeśli widzimy potencjał na dany produkt.

Mnóstwo okazji do zarabiania więcej

Standardowe zarobki mamy okazję na wiele sposobów powiększać korzystając z akcji promocyjnych. W każdy piątek w ramach tzw. „Czarnego piątku” na wybranych kampaniach dla akcji wygenerowanych w tym dniu obowiązuje wyższa stawka. Przez cały miesiąc Wydawcy mają okazję skorzystać z „Bonusów miesięcznych”, gdzie za spełnienie określonych warunków np. wygenerowanie 3 sprzedaży otrzymujemy dodatkową gotówkę. Przeważnie „Bonusem miesięcznym” objęte są 2-3 programy. Inną opcją na powiększenie swoich zarobków jest korzystanie z Programu polecającego, w którym otrzymujemy 5% od przychodów Partnerów, którzy zarejestrowali się z naszego polecenie, pod warunkiem, że sami wygenerowaliśmy na swoim koncie minimum 150 zł prowizji.


Wypłaty prosto i szybko

Wypłaty w LeadStar to prawdziwa przyjemność – możemy ich dokonywać już od 1 zł, a przelew otrzymamy w kolejnym dniu roboczym. W panelu Wydawcy czarno na białym możemy sobie sprawdzić, za co dokładnie naliczona została prowizja, które akcje w dalszym ciągu są oczekujące, a które zostały odrzucone. Dostępne statystyki są wyposażone w komentarze i wskazówki, dzięki którym od razu wiadomo, jakie konkretnie dane prezentują.


Ciągle udoskonalają

Dla większości strona LeadStar.pl i panel Wydawców są już wystarczająco bogate w narzędzia i informacje, jednak nie dla zespołu LeadStar! Regularnie pojawiają się udoskonalenia funkcji, które (jak by się mogło wydawać) lepsze być już nie mogą. Ostatnio na przykład trochę przeorganizowana została strona główna i katalog programów, dzięki czemu już nie sposób nie zauważyć kampanii objętych „Bonusem miesięcznym”. 

To jak?

Jeśli planowaliście rozpocząć swoja przygodę z działaniem w programach partnerskich, to LeadStar.pl jest najlepszym wyborem. Bogaty wybór kampanii, szybkie wypłaty, rzetelne rozliczenia i prosty, a jednocześnie zaawansowany panel Wydawcy to kilka z wielu zalet programu. Ciężko doszukać się jakichś mankamentów, przy bardzo dogłębnych poszukiwaniach, można znaleźć brak przelewów ekspresowych, ale i to nie wydaje się szczególnym utrudnieniem dla Wydawców, patrząc na to jak szybko realizowane są przelewy prowizji. Zresztą, znając zespół LeadStar już nad tym pracują :). Biorąc to wszystko pod uwagę, odpowiedź na pytanie: „czy warto założyć tam konto i działać jako Wydawca?” brzmi: jak najbardziej TAK!

1 komentarz:

  1. Bardzo dobre programy i przede wszystkim szybka wypłacalność!

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger