ZARABIANIE W LEADSTAR CZ. 7 – WYPŁATY

To, co większość z nas interesuje najbardziej przy prowadzeniu jakichkolwiek działań nastawionych na zarobek to to, kiedy i jak otrzymam zarobione pieniądze. W LeadStar na szczęście zasady dotyczące naliczania prowizji i wypłacania jej są bardzo proste i przejrzyste. Właśnie dzięki temu Wydawcy mogą łatwo sprawdzić, które z ich działań zakończyły się sukcesem i szybko cieszyć się wynagrodzeniem za nie. Kiedy mój wniosek zmieni się na zaakceptowany?

Prowizje w LeadStar, jeśli nie mówimy o kampaniach klikowych, są naliczane za wnioski, które zostały zaakceptowane, a więc spełniły warunki do wypłaty CPL/CPS czy innego modelu, w którym rozliczana jest kampania. W statystykach na koncie Wydawcy można łatwo sprawdzić, które wnioski są nadal oczekujące, a które już zmieniły status. Są tam bowiem dostępne filtry, dzięki którym można wybrać jaka kampania nas interesuję, za jaki okres oraz jakich zdarzeń poszukujemy. Dodatkowo w szczegółach kampanii dostępna jest informacja o przewidywanym czasie pełnego rozliczenia. Jest to wartość średnia liczona na podstawie danych z ostatnich kilku miesięcy i oczywiście czas ten może ulec zmianie w zależności od tego, kiedy klienci spełnią warunki lub po prostu, w jakim czasie reklamodawca podeśle raport z informacją na temat tych wniosków.

Co ciekawego w zakładce „Rozliczenia”

W zakładce „Rozliczenia” na koncie Wydawcy dostępnych jest kilka ciekawych opcji i informacji, które umożliwią nam monitorowanie i zarządzanie naszymi prowizjami. Możemy tu m.in. skontrolować nasz bieżący stan konta oraz sprawdzić jakie kampanie zostały dziś rozliczone i czy w całości. Dowiemy się też, za które dokładnie wnioski została nam naliczona prowizja w danym miesiącu. W tym właśnie miejscu jesteśmy też w stanie wypłacić prowizję i określić próg wypłaty automatycznej (opcja dostępna dla firm). Jak w każdej zakładce, która znajduje się w panelu LeadStar tak i w tej nie brakuje dodatkowych komentarzy podpowiadających, do czego służą poszczególne opcje i jak interpretować dostępne dane.

Wypłata i przelew

Wypłata prowizji może mieć miejsce na dwa sposoby: ręcznie i automatycznie. Ręcznie wypłaty możemy dokonywać w dowolnym momencie już od 1 zł. Wypłata automatyczna ma natomiast miejsce na koniec miesiąca o ile Wydawca przekroczy próg 1 zł. Co fajne, szczególnie gdy prowadzi się działalność gospodarczą i płaci się księgowej za każdą wystawioną/zaksięgowaną fakturę, we wspomnianej już zakładce „Rozliczenia” mamy możliwość ustawienia progu wypłaty automatycznej na 1 zł/20 zł/ 50 zł/ 100 zł. Jak szybko przelewana jest wypłacona prowizja? Odpowiedź brzmi B Ł Y S K A W I C Z N I E, bo w ciągu jednego dnia roboczego, co chyba w LeadStar dzieje się najszybciej spośród wszystkich dostępnych na rynku programów partnerskich. Oczywiście, jeśli Twoje konto jest zarejestrowane na firmę, musisz pamiętać o wgraniu do systemu faktury, lub przesłaniu jej na adres e-mail podany w panelu.

1 komentarz:

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger