Zarabianie w LeadStar cz 6 – Program Polecający

LeadStar.pl umożliwia Wydawcom zarabianie nie tylko na ich własnych działaniach, ale również na działaniach prowadzonych przez osoby, które zarejestrowały się w programie z ich polecenia. Jedyne wymaganie jakie należy spełnić, to wygenerować na swoim koncie prowizje w wysokości minimum. 150 zł. W ubiegłym miesiącu, według rankingu partnerów dostępnego na koncie LeadStar, pierwsze miejsce w „top zarejestrowanych partnerów poleconych” uzyskał Wydawca, z którego linku polecającego zarejestrowało się aż 847 osób. Liczba ta jest imponująca, ale możemy się domyślać, że suma prowizji jaką zarobił ten Wydawca na programie polecającym, robi jeszcze większe wrażenie.Ile można zarobić w programie polecającym?

Nie ma odgórnych limitów, zarabiasz 5% od przychodów każdego swojego partnera poleconego. Jest kilka opcji, aby osoba rejestrująca się w LeadStar została naszym poleconym. Pierwsza możliwość to zarejestrowanie się z unikalnego linku polecającego. Link polecający znajdziemy w zakładce na swoim koncie LeadStar o nazwie „Program polecający”, następnie wybierając opcje „Kreacje reklamowe”. Kolejną opcją, aby zostać poleconym jest podanie podczas rejestracji kodu polecającego lub Id partnera, którego chcemy wybrać jako naszego polecającego. Można też, będąc już zarejestrowanym Partnerem LeadStar, zmienić w dowolnym momencie swojego poleconego w ustawieniach profilu.

Panel LeadStar, a program polecający

W panelu udostępnione są różne ciekawe możliwości usprawniające działanie programu polecającego. Jedną z nich jest opcja wysyłania wiadomości do partnerów poleconych. Wystarczy w zakładce „program polecający” wybrać z menu po lewej stronie „Wyślij wiadomość”. W tym właśnie miejscu można skontaktować z osobami, które poleciły nam LeadStar, jak i z tymi, którym program poleciliśmy my. Mamy też możliwość nadawania naszym subpartnerom tzw. aliasów, a więc nazw, dzięki którym łatwiej będzie nam ich identyfikować. Warta uwagi jest zakładka „Przewidywana prowizja”. Co prawda LeadStar udostępnia wiele raportów, w których możemy sobie monitorować działania naszych poleconych, jednak to właśnie w tej zakładce czarno na białym widzimy jakie prowizje wygenerujemy w ramach programu polecającego.

Możliwości jakie daje program polecający LeadStar

Zdobywanie subpartnerów wymaga pomysłu, a czasami czasu. Można np. oferować potencjalnym zainteresowanym przeszkolenie z działania w LeadStar w zamian za to, że zarejestrują się z naszego linku polecającego. Gra jest jednak warta świeczki, czego przykładem są Wydawcy działający w programie. Część z nich ma zbudowaną sieć poleconych, którzy w każdym miesiącu generują im naprawdę wysokie prowizje. Jedyne co muszą zrobić to sami na swoim koncie uzyskać 150 zł naliczonych prowizji. Nie jest to trudny warunek do spełnienia, a perspektywa zarabiania pieniędzy na działaniach innych osób wydaje się naprawdę kusząca.

2 komentarze:

  1. te programy chyba są nic nie warte,teraz ciężko z pracą,oj bardzo ciężko,ale zarabianie w internecie to lip[a

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger