Zarabianie w Leadstar Cz 4 – Akcje Promocyjne

LeadStar ma w swojej ofercie ciekawe akcje promocyjne, które umożliwiają nam zarabianie dodatkowych prowizji. Do najważniejszych należy promocja urodzinowa, czarny piątek, a także bonusy miesięczne. Co fajne, codziennie możemy się na jakąś załapać, więc warto na bieżącą monitorować, które kampanie są obecnie objęte jakimś bonusem. Gdzie dostępne są wiadomości na ten temat? Na stronie głównej Twojego konta LeadStar, w „Informacjach i komunikatach” , a o części dowiesz się też ze swojej poczty internetowej.
Promocja urodzinowa

Masz urodziny? LeadStar również ma dla Ciebie prezent. Za wszystkie akcje wygenerowane w dniu swoich urodzin Wydawcy LeadStar otrzymują 5% dodatkowej prowizji. W przypadku kont zarejestrowane na firmę pod uwagę brana jest data rozpoczęcia działalności. Nie ma limitu dodatkowej prowizji jaką można otrzymać, więc warto w tym wyjątkowym dniu skoncentrować się na aktywniejszym promowaniu kampanii, aby zarobić dodatkową gotówkę na wymarzony prezent.

Czarny piątek… w LeadStar w każdy piątek!

Tak dokładnie jest, w każdy piątek mamy możliwość skorzystać z przeważnie dwóch kampanii, na których w tym dniu obowiązują wyższe stawki. Promocja trwa od 00:01 i kończy się o 23:59. Akcje wygenerowane w piątki na kampaniach objętych promocją mają extra stawki np. w ubiegły piątek stawka za sprzedaże w sklepie internetowym Iloko wzrosła z 10% do aż 13%! Standardowa prowizja mogła tu zostać powiększona o naprawdę ładne sumy pieniędzy.

Bonusy miesięczne

Ta akcja promocyjna trwa cały miesiąc, czyli codziennie możesz z niej skorzystać. Wystarczy że przyłożysz się do działania w kampanii, która w danym miesiącu wchodzi w jej skład. W styczniu możemy wybrać z pośród 4 programów: pożyczka pozabankowa Zaplo, konto dla firm Nest Bank, pożyczka pozabankowa LoanMe oraz Frank Help. Każdy ma okazje znaleźć coś dla siebie, ponieważ produkty w bonusach miesięcznych reprezentują zwykle różne kategorie.

Dlaczego warto…

Wszystkie promocje, które wprowadza LeadStar mają na celu umożliwienie Wydawcom zwiększenie ich standardowego zarobku, więc naprawdę warto z nich korzystać. Bo komu nie przyda się dodatkowa gotówka? :) Prowizje naliczane są od razu po otrzymaniu raportu od reklamodawcy, a ich wypłaty można dokonywać już od 1 zł w dowolnym momencie. Przelew zostanie do nas wysłany w ciągu 1 dnia roboczego w przypadku osób fizycznych, 1-3 dni robocze jeśli posiadamy konto założone na firmę.

2 komentarze:

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger