Zarabianie w LeadStar cz 3 - Strona Partnerska

Zarejestrowaliście się już w LeadStar? Macie aktywne konto? Czas przystąpić do kolejnych działań, a co za tym idzie musimy odnaleźć właściwy sposób promocji danych ofert i W takich wypadkach podstawowym narzędziem jest własna strona internetowa. Trzeba jednak, w tym rozwiązaniu, liczyć się z dodatkowymi kosztami. Wykupienie osobnego serwera czy nawet własnej domeny, a także właściwa konfiguracja całości zajmie nam sporo czasu i uszczupli nieco nasz budżet.W przypadku braku doświadczenia w tej dziedzinie, konieczne może okazać się skorzystanie z pomocy specjalistów.Na szczęście w LeadStar nie jesteśmy zmuszeni do posiadania własnej witryny, a nawet więcej możemy stworzyć w panelu własną stronę partnerską!Mówimy tu przede wszystkim o przejrzystości całej usługi. Wszystkie narzędzia, jakimi się posługujemy, promując kampanie,są przygotowane w taki sposób, by ułatwić nam działanie w programie. Strony partnerskie mają to do siebie, że są one od razu aktywne , przez co o wiele łatwiej nam jest nam je przygotować stronę, lub po prostu skorzystać z gotowego szablonu.Stworzenie własnej strony w LeadStar jest bardzo proste, przede wszystkim dlatego, że wszystko jest szczegółowo opisane, dzięki czemu faktycznie możemy zaplanować każdy nasz krok i to z dużym wyprzedzeniem nawet osoba niemająca doświadczenia poradzi sobie ze wszystkim bez pomocy specjalistów. Warto tutaj zaznaczyć, że narzędzie pozwala nam ustawić niemalże każdy parametr, m.in. nazwę strony, tytuł strony, wyróżnione oferty, kolorystykę, układ, czy grafikę w tle. Dodatkowo strony partnerskie LeadStar są w pełni mobilne, a szybkością działania przebijają swoją konkurencję.


Warto zwrócić również uwagę, że jeśli coś dodamy i chcielibyśmy zobaczyć, jak wygląda to w finalnej wersji, możemy kliknąć podgląd i zobaczyć , co jeszcze musimy zmienić lub poprawić. W istocie możemy skorzystać z aż 6 różnych domen (więcej niż daje konkurencja!),wykorzystując własną nazwę strony, czyli tzw. subdomenę, pod warunkiem, że jest ona aktualnie dostępna.
Wszystko jesteśmy w stanie zrealizować i to jedynie za pomocą kilku kliknięć. To wszystko jest po prostu łatwe i przyjemne, więc każdy z nas z pewnością dostrzeże w takim narzędziu.
W ramach programu LeadStar pozwala nam stworzyć aż trzy (w pełni darmowe) strony partnerskie i daje możliwość zwiększenia limitu, jeśli byśmy tego potrzebowali – w takim wypadku wystarczy skontaktować się z ich zespołem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub e-maila.Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy promować wszystkie dostępne w LeadStar programy, wybrane przez nas produkty, lub też skupić się na jednej wybranej ofercie.
Jest to przede wszystkim alternatywa dla osób, które nie posiadają własnej strony internetowej, a mimo to chcą się promować w Internecie. Dla wielu osób korzystających z tego typu rozwiązań, to idealna szansa na zaistnienie w sieci. Warto więc jak najbardziej korzystać z takich możliwości, zwłaszcza jeśli wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki.
To dobra alternatywa zarówno dla osób „siedzących” w tym biznesie, jak i dla zwykłych laików, którzy chcieliby rozpocząć działanie w programie partnerskim. Warto się pośpieszyć i zainteresować stronami partnerskimi już dziś – gdyż każdego dnia w LeadStar wydawcy zabierają nam pomysł na nazwę subdomeny.

1 komentarz:

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger