PARKSIDE Akumulatorowa wkrętarka z latarką z Lidla - RECENZJA

Dzisiaj miłośnicy domowych remontów czy też małych napraw mają możliwość zakupu fajnego urządzenia, za w miarę niską cenę. Wkrętarka PARKSIDE pozwala nam na szybką pracę, bez konieczności ciągłego ładowania urządzenia. Bit jest odpowiednio mocowany za pomocą uchwytu, który sam się zatrzaskuje. W ten sposób nie ma ryzyka wypadnięcia, co pozwala na komfortową pracę. Jeśli robimy coś w porze wieczornej, to dobrze jest posiadać odpowiednie źródło światła. W urządzeniu mamy do dyspozycji jedną diodę LED, która pozwala nam oświetlić obszar, w którym pracujemy.

(© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

Odpowiedni zakres pracy

 

Pozwala nam to jednocześnie zyskać precyzję działania. Wspomniana dioda świeci się w momencie pracy urządzenia zarówno podczas wkręcania, jak i wykręcania, co daje nam szybkość pracy. Im dłużej pracujemy za pomocą wkrętarki, tym lepsze uzyskujemy światło, co z pewnością cieszy. Wkrętarka jest przede wszystkim cicha i bardzo precyzyjna. Moc urządzenia pozwala nam na odkręcenie nawet zapieczonych starych śrub. Jeśli jakaś praca stanowi dla nas większe wyzwanie, to wkrętarka PARKSIDE pozwala nam na wykorzystanie jednego z sześciu różnych ustawień momentu obrotu. Ostatni etap skali daje nam najszybszą moc działania, jednak wymaga od urządzenia sporo energii. Jeśli martwimy się o stan baterii, to mamy wskaźnik naładowania urządzenia, który informuje nas, jak długo jeszcze będziemy mogli użytkować całe urządzenie. W tylnej rękojeści mamy do dyspozycji poręczną latarkę, która pozwala nam na włączenie i wyłączenie latarki, nawet bez konieczności włączania samego urządzenia.

 (© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

 (© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

 (© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

 (© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

 (© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

(© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

Światło zawsze potrzebne 

 

Latarka emituje światło odpowiednio wydajne, co pozwala nam pracować nawet w późnych godzinach nocnych. Nawet jeśli urządzenie nam się w pełni rozładuje, to wystarczy niecała godzina, aby załadować całe urządzenie i rozpocząć dalszą pracę. Urządzenie jest właściwe wyważone, dzięki czemu nawet dłuższa praca nie męczy rąk, nawet w najmniej wygodnej pozycji. Wkrętarka posiada również niecodzienny design, przez co niekiedy można mieć wrażenie, że samo urządzenie wygląda bardziej od jak wiertarka, a nie wkrętarka. Przy użyciu tego urządzenia montaż wkrętów, jest po prostu bardzo intuicyjny i łatwy. Nie jesteśmy zmuszeni do używania kabla, przez co wkrętarkę możemy wykorzystać w nawet ciasnych i mniej dostępnych miejscach, co sprawdzi się nawet w mniejszym domu.

 (© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

 (© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

(© Artur Gołębski /waszfotograf.com.pl)

Łatwość użycia

 

Ergonomiczny obrotowy uchwyt dobrze dopasowuje się do każdej ręki, przez co faktycznie wszystkie prace techniczne, są o wiele łatwiejsze do wykonania. Jeśli podczas użytkowania urządzenia, natrafimy na przypadkowy przewód zasilający w ścianie, to możemy skorzystać z opcji szybkiego wyłączenia urządzenia. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza podczas szybkiej pracy. Do samej wkrętarki, dołączona jest również poręczna walizka w komplecie, co pozwala nam mieć urządzenie, zawsze pod ręką, nawet poza domem. Podsumowując, jeśli chcemy posiadać dobre urządzenie, to z pewnością wkrętarka akumulatorowa, zawsze sprawdzi się w każdym działaniu.

3 komentarze:

  1. klawa latareczka!cena w l;idlu także spoko ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo przydatna sprawa ta latarka :) Szkoda, że już mam solidny sprzęt, bo chętnie bym zainwestował. W warsztacie mi mówili, że wiertarko-wkrętarka yato jest aktualnie najlepsza na rynku i często można w promocji zgarnąć, więc kupiłem po okazyjnej cenie. Jestem zadowolony, ale tej latareczki brakuje.

    OdpowiedzUsuń
  3. kupiłam tę wiertarkę dla brata na prezent ale nie był zadowolony, może i mała i poręczna, ale do ,,poważniejszych" prac się nie nadawała, a moc średnia, sam poprosił by na te święta też mu zrobić majsterkowy prezent i że możemy się wszyscy złożyć na elektronarzędzia graphite (wkrętarka, szlifierka, pilarka) dzięki czemu będzie miał to co chce, a nam odchodzi myślenie o prezentach :)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger