Zarabianie w LeadStar cz. 1 - pierwsze kroki w LeadStar

Obecnie zarabianie w sieci nie jest wcale takie trudne, jakby mogło się wydawać. Nie musimy posiadać własnej strony czy też zachęcać innych ludzi do zakupu drogich produktów. Zarabianie w Leadstar polega na korzystaniu z dostępnych kampanii danego reklamodawcy. Mamy swobodny dostęp do wielu finansowych i pozafinansowych ofert (np. sklepów, jazd próbnych, telekomunikacji). Przed przystąpieniem do promocji wybranego programu, otrzymujemy informacje na temat dozwolonych i zabronionych działań, model rozliczenia, określony warunek naliczenia prowizji oraz stawkę, którą otrzymamy, gdy wygenerowana akcja zostanie zaakceptowana przez reklamodawcę. Suma prowizji z danego miesiąca może stać się naszym dodatkowym wynagrodzeniem.

 

Olbrzymi wybór

 


Program LeadStar oferuje ponad 300 różnych programów z każdej dziedziny życia. Wszystkie dostępne kampanie widoczne są w panelu, tuż po zalogowaniu, w zakładce Katalog programów. Znajduje się ona w menu Programy, więc jest stosunkowo prosta do znalezienia. Jeśli lista jest dla nas zbyt długa, to zawsze możemy wykorzystać odpowiedni filtr i zawęzić pozycję, tylko do tych najbliższej związanych z naszym zapytaniem. Program LeadStar przeznaczony jest dla wszystkich osób, które ukończyły 18 lat. Nie musisz posiadać doświadczenia, czy wykształcenia, aby zarabiać w ten sposób. Potrzebna jest jedynie motywacja i chęć do pracy. Tylko tyle wystarczy do tego, aby zacząć działać i zyskać dobre wyniki swojej pracy. Jeśli chodzi o promowanie, to w zależności od rodzaju kampanii, możemy zamieszczać gotowe kody HTML, linki we frazie, a nawet korzystać z gotowych banerów, które umieścimy bezpośrednio na swojej stronie WWW

Systematyczność warunkiem szybkiego wzbogacenia

 

Jeśli odpowiednio się postaramy, to zarobek przyjdzie sam. Musimy jednak poświęcić na to trochę czasu i być systematyczni w działaniu. Co ciekawe, niektóre programy partnerskie oferują nam korzyści, także za zrobienie (i tak potrzebnych) zakupów. Warto więc poświęcić chwilę czasu, aby poczytać warunki poszczególnych kampanii. W ten sposób każdy może znaleźć coś dla siebie, a przy tym jeszcze zarobić. Pamiętajmy, że niektóre działania są zabronione i musimy przestrzegać wszystkich zasad danego reklamodawcy, tylko wtedy będziemy mieli pewność, że naliczona akcja zostanie zaakceptowana, a my otrzymamy prowizję na konto.
To nic trudnego

 


Sama rejestracja nie jest trudna i wymaga od nas podania tylko podstawowych danych. Są one wymagane do potwierdzenia Twojej tożsamości i późniejszej wypłaty zarobionego wynagrodzenia. Po zarejestrowaniu konta, otrzymasz link aktywacyjny na e-mail, a później również i hasło (sms lub e-mailem), które posłuży do pierwszego logowania w programie. Po dołączeniu do wybranych kampanii, większość zgłoszeń potwierdzana jest automatycznie w niecałe pięć minut od zapisania Po akceptacji wszystkich zasad programu wystarczy już tylko zająć się promocją w wybrany przez nas sposób. Otrzymujemy automatyczny dostęp do wszystkich kreacji reklamowych, dzięki czemu możemy aktywnie działać. Jeśli chcemy wykorzystać reklamę za pomocą bannera reklamowego, to wszystkie potrzebne kody, możemy bez problemu wygenerować automatycznie.
Jak sami widzimy w LeadStar, nie musimy czekać tygodniami na akceptację naszej rejestracji. Tutaj możemy działać nawet tego samego dnia mając do dyspozycji wiele przydatnych narzędzi.

2 komentarze:

  1. Świetna alternatywa do zarabiania w sieci,można sporo wyciągnąć tylko trzeba mieć dobry plan! ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naprawdę możliwości nie do ocenienia jak sporo można zarobić w internecie,tylko trzeba mieć dobry plan na to ;-)

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger