Imprezy okolicznościowe - Jak je zorganizować?

Witajcie kochani,dostajemy wiele pytań czy będzie jakiś temat związany np z weselami,jak je przygotować itp więc wychodzimy na przeciw was i odsłaniamy karty.
Zaczniemy od tradycji jaką są imprezy typy kawalerski lub Panieński,znamy wiele osób które z tego rezygnują ale wiemy że jeszcze więcej osób nie wyobraża sobie swojego wesela bez takich imprez.
Oczywiście są firmy które to zorganizują od podstaw ale wiele osób chciałoby zorganizować to we własnym zakresie i tutaj rodzi się pytanie co powinno się przydać?
Myślę że takie imprezy to ludzie,miejsce praktycznie nie ma znaczenia ale w takim dniu przydały by się na pewno ciekawe gadżety związane z ostatnią wolnością przyszłych małżonków...więc co wybierają przyszli małżonkowie na taką imprezę?


Zaczniemy od wieczoru Panieńskiego, więc na pewno ciekawym rozwiązaniem będą dekoracje miejsca na ścianach gdzie taka impreza się odbędzie,więc najczęściej są to balony w kształcie napisów np Panieński, czy hard zabawa czy nawet wybierane są balony czy figurki w kształcie penisków,na wejścia czy wyjścia montowane są często kolorowe kurtyny na drzwi.
Bardzo często na takich imprezach obowiązuje szczególne przebranie więc i tutaj jest w czym wybierać, można także zaopatrzyć się w cały zestaw który składa się z dekoracji ścian,drzwi,a nawet gotowych przebrań dla gości.
Jeżeli chodzi o prezenty dla przyszłej panny młodej najczęściej są wybierane np opaski na oczy z zabawnym napisem,koszulki czy nawet bardziej erotyczne prezenty.

A co w takim razie przygotować na wieczór kawalerski gdzie Panowie głównie spożywają w nieznanej a zawsze w większej ilości alkohol? zabawnym i najlepszym rozwiązaniem będą śmieszne przebrania np za księdza czy mnicha oraz przypinki informujące czyja to impreza, oczywiście jest cała masa prezentów specjalnie na taką imprezę w postaci np kieliszków z nadrukiem,kubków a nawet koszulek.
Oczywiście zalecamy zawsze ostrożność i zdrowy rozsądek by wasza druga połówka doczekała się was przed ołtarzem oraz by nie obudzić się po takiej imprezie tysiąc kilometrów od miejsca zamieszkania lub zwłaszcza miejsca imprezy docelowej ;-)

2 komentarze:

  1. Świadkiem będę w przyszłym roku. Może się przydać ta stronka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne propozycje na imprezy,a wieczór panieński z takimi dodatkami...strzał w dziesiątkę!

    OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger