Sport to zdrowie - Rower treningowy #1

Tego rodzaju sprzęt przydaje się niewątpliwie w różnych sytuacjach. Z jednej strony może chodzić o zdrowie, ponieważ dzięki niemu możliwe wykonywanie ćwiczeń bez wychodzenia z domu, ale również urządzenie doskonale sprawdza się jako sport. Rowery treningowe marki Hop-sport doskonale nadają się dla osób w każdym wieku i przy różnej kondycji fizycznej, ponieważ śmiało można je nazwać uniwersalnymi. Warto poznać modele sprzętu tej świetnej firmy, które znajdują się w coraz większej ilości domów, jak też siłowni.


 Fot. Źródło - www.hop-sport.pl/Nie ulega najmniejszych wątpliwości, że zainteresowani posiadaniem opisywanych urządzeń mają w czym wybierać w przypadku danego producenta. Poszczególne modele różnię się szczegółami, dzięki czemu można będzie dokonać odpowiedniego wyboru, jaki rower sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku. Pierwszy typ to sprzęt mechaniczny, który jest dostępny w kolorze niebieskim, czerwonym, fioletowym i białym. Jest on dobry dla osób początkujących. Wspaniały w swej prostocie pozwoli wykonywać dłuższe lub krótsze treningi w zależności od potrzeb posiadacza. Cena mechanicznego urządzenia HS-010H Rio to niecałe 200 złotych.


 Fot. Źródło - www.hop-sport.pl/Magnetyczny rower HS-045H Eos kosztuje dwa razy więcej od wspomnianego wcześniej i jest dostępny w kolorze szarym, białym, niebieskim oraz czerwonym. Dla osób bardziej zaawansowanych w ćwiczeniach dostępne są rowery elektro magnetyczne i leżące. Niekiedy ceny oferowanego tutaj sprzętu mogą się wydawać wysokie, jednak zawsze zdecydowanie są one niewspółmierne do jakości urządzeń tej firmy.


 Fot. Źródło - www.hop-sport.pl/Na uwagę zasługuje fakt, że każdy ze sprzętów danej marki, obsługuje się bardzo łatwo, a w dodatku występujące tutaj urządzenia są bezpieczne. Każdy użytkownik może ustawić poziom obciążenia, to znaczy trudność, z jakim będzie pokonywał kolejne metry. W ten sposób można będzie przygotować mięśnie nóg na wysiłek, który będzie możliwy do udźwignięcia. Warto postawić na najlepszy sprzęt, który przez wiele lat będzie przydatny w miejscu zamieszkania, albo w jakimkolwiek innym.

8 komentarzy:

 1. Warto dbać o zdrowie,oczywiście wolę rower klasyczny,ale czasem nie mamy wyjścia i musimy w domu poćwiczyć bo albo brak pogody albo do pracy więc taki rowerek jak najbardziej nam to ułatwi ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa gdy czas nam nie pozwala na dalsze wojaże zwykłym rowerem,no i cena poniżej 200zł na wielki plus!

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie rowerki to by się przydały dzisiejszym dzieciom i młodzieży która coraz częściej przesiaduje przed telewizorem oraz komputerami,ale co by nie było sport to zdrowie! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne te rowerki po 200zł,w sam raz na poranny trening ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siła w prostocie,świetna cena,kolory do wyboru,podobają się w sam raz dla mnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sport to zdrowie,ale poza dietą ważny jest rowerem,na nim można spalić najwięcej kalorii ;-) P.S świetne kolorki ;-D

  OdpowiedzUsuń
 7. Super,cenowo również bardzo ok ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jednak wolę tradycyjny rower nawet mimo złej pogody prawdziwy rower to jest to!

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku,dziękuję za przeczytanie tego wpisu,mam nadzieję że podzielisz się swoimi przemyśleniami w komentarzu.
Zapraszam również na Facebook : https://www.facebook.com/lekkostrawny/
Na blogu przede wszystkim ważne tematy z kategorii :
- Dom
- Rodzina
- Zdrowie
- Męskie sprawy
ZAPRASZAM

Copyright © 2012 Lekkostrawny - Dom i Ogród - Blog , Blogger